معرفی

خانه | معرفی

آموزشگاه آفتابگردان در سال 85 ، تحت عنوان هنرکده فعالیت خود را آغاز کرد. در "هنرکده" هنرهای متنوعی از جمله آشپزی ، کیک ، شیرینی ، دسر و همچنین انواع صنایع دستی و هنرهای تزیینی به هنرجویان آموزش داده می شد.

آکادمی آفتابگردان در سال 1387 و پس از اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای ، به صورت تخصصی در زمینه صنایع غذایی مشغول به فعالیت شده و اقدام به جذب هنرجو نمود. چشم انداز آکادمی آفتابگردان برای فعالیت تخصصی در زمینه آموزش صنایع غذایی باعث شد تا آموزش ها تنها در دو زمینه آغاز و با تکمیل تجهیزات دوره های دیگر نیز به مجموعه اضافه شود.

آکادمی آفتابگردان با سابقه بیش از 1 دهه آموزش در زمینه های مختلف توانسته مدت فعالیت خود در رشته های مختلف فعالیت نماید. آفتابگردان اکنون با 24 رشته فعال مشغول به کار است و هنرجویان را در زمینه های مختلف آشپزی ، شیرینی پزی ، کیک و دسر آموزش می دهد.

آکادمی آفتابگردان با سابقه درخشان در زمینه آموزش هنرجویان بانو، موفق به اخذ مجوز ویژه، جهت پذیرش هنرجویان آقا شده است. این آکادمی آمادگی دارد تا جهت نیروهای کارآمد با واحد های صنعتی قنادی همکاری کرده و در جهت پرورش این هنرجویان گام بر دارد.